Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 08.03.2015, 10:11
Ludzie po co te nerwy jakbyście trochę się zainteresowali formą Zawiszy na wiosnę i spojrzeli na naszą drużynę realnie a nie przez pryzmat nazwisk to byście się tak nie denerwowali. W sobotnim meczu to Zawisza była zdecydowanym faworytem są w gazie na wiosnę i grają niezłą piłkę. A my jesteśmy boleśnie przewidywalni jeśli Brożkek i Stilic nie jest w formie to przegrywamy. Gramy coś w stylu na wiosny tylko że już Stilicowi nie wychodzą podania a Brożkek nie może do bramki trafić. Każdy wie, że będziemy grali "tikitakę" środkiem, Uryga będzie podawał do tyłu Brożek wracał po piłkę albo zgrywał głową, Stilic będzie kręcił kółeczka itp.
Odpowiedz cytując