rafil napisał(a):

|
Potrzebuję wymienić przednią szybę w samochodzie, znacie jakieś sprawdzone warsztaty do tego? I jak najlepiej to robić, samemu kupić szybę i tylko wymień w serwisie, czy zlecić im też znalezienie szyby?
|
W Krakowie to nie mogę Ci polecić żadnego.
MarcoPolo - wklejali mi przednia szybę w Fokusie. Odstawała na centymetr dobry u góry.
NordGlass - wymieniałem tylną w Meganie. Po burzy okazało się że cała klapa jest pełna wody. W ramach gwarancji wycieli ją znowu i lepiej zasilikonowali. Wycinali tak, że
porysowali mi klapę do żywej blachy. Oczywiście w ramach gwarancji zwrócili mi pieniądze za lakiernika ale musiałem już malować całą klapę a to już wiadomo nie to samo . Nie licząc nerwów.