|
Stilic wczoraj stał. Jak się komuś kończy kontrakt i już mu się nie chce, to niech nie wychodzi na murawę. Po tym, co wczoraj widziałem, obawiam się, że bój z Crakovią na naszym terenie nie przyniesie punktów. Następne dwie kolejki nie zapowiadają się różowo. Absencje kartkowe też się do tego przyczyniają. Utrzymanie w 8- semce może być trudne. Wystarczy popatrzeć na to co dzieje się na dole tabeli. Wczoraj były trzy sytuacje gdzie choć bramka kontaktowa być powinna. Ale jak się nie chce trafić do pustej bramki...
|