|
Nie sądzę żeby Smuda po tym meczu poleciał.Kilka lat temu byłbym tego pewien przykład Maćka Skorży ale teraz boss trochę ochłodnął mi się wydaje a sytuacja finansowa jest jaka jest a dwa ze Smudą jest chyba w dobrych relacjach. Ale jeżeli nie po tym meczu to w przypadku ewentualnie przegranych derbów to nie widzę Franka dalej w Wiśle.
|