Wyświetl pojedynczy post
Patryk_185
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3081
Stary 08.03.2015, 07:27
Nie sądzę żeby Smuda po tym meczu poleciał.Kilka lat temu byłbym tego pewien przykład Maćka Skorży ale teraz boss trochę ochłodnął mi się wydaje a sytuacja finansowa jest jaka jest a dwa ze Smudą jest chyba w dobrych relacjach. Ale jeżeli nie po tym meczu to w przypadku ewentualnie przegranych derbów to nie widzę Franka dalej w Wiśle.


Odpowiedz cytując