Temat
:
[23 kolejka] WISŁA Kraków - Zawisza Bydgoszcz, 7 marca, 15:30.
Wyświetl pojedynczy post
force93TS
Senior Member
Od: 12.2011
Offline
#
108
08.03.2015, 04:19
dajcie se siana z tym smudą jak my mamy wygrać mecz skoro nie potrafimy strzelić gola z lini bramkowej a uryga potyka się o własne nogi
force93TS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do force93TS
Znajdź inne posty napisane przez force93TS