Wyświetl pojedynczy post
mistico
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22152
Stary 08.03.2015, 02:13
każdy narzeka, ale tak szczerze mówiąc - jaki byście skład wystawili na dzień dzisiejszy? można sprawdzić Barrientosa na równi ze Stiliciem, bo grając Boguskim jako cofniętym pomocniku to tak, jakbyśmy grali w 10, bo to totalnie nie jest jego pozycja. Ewentualnie Garguła prezentowałby się lepiej... no ale reszta składu? Zmienicie Burlige i Sadloka? Zmienicie Głowackiego i Guzmicia? NIE. Brożek się zablokował, ale i tak jest dużo lepszy od Stępińskiego. Uryga, dopóki nie ma Ostoji jest pewniakiem. O Boguskim już pisałem. Trochę tracimy na tym, że Smuda na siłę robi skrzydłowego z Jovicia
Odpowiedz cytując