Wyświetl pojedynczy post
Rafal-SWL
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 08.03.2015, 00:33
oglądam sobie mecz na chłodno (praca nie pozwoliła mi na oglądanie live) i musze napisać ze wcale nie gramy źle! 2 setki, jedna Stilica, jedna Donalda, do tego sytuacja Brożka.... ....a nie ma źle, tylko nie wykorzystujemy tego co mamy, a sami sobie nie strzelą

a czy chłopaki odpuścili mecz? nie wygląda na to.... mamy pecha, nicość i pech...


Odpowiedz cytując