Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22150
Stary 07.03.2015, 23:46
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje, ze po dzisiejszym wystepie Boguski długo sobie posiedzi na ławce. Cały zespoł zagrał katastrofalnie ale jemu najmniej chciało sie ruszyc dupe do pilki. Stilic to samo jedna wielka katastrofa.
W tym przypadku nie warto mieć choćby przebłysków nadziei, Boguski u Smudy jest niezastąpiony i niezatapialny niczym Kapka w klubie. Gość w większości meczów biega i poza tym nic więcej nie prezentuje, choć według mnie z naszych drewien na czele po Zawiszy wysunął się Dudka.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując