Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22149
Stary 07.03.2015, 22:58
Mam nadzieje, ze po dzisiejszym wystepie Boguski długo sobie posiedzi na ławce. Cały zespoł zagrał katastrofalnie ale jemu najmniej chciało sie ruszyc dupe do pilki. Stilic to samo jedna wielka katastrofa.
Odpowiedz cytując