Mario Nh napisał(a):

Jasne... chcecie zmieniać bramkarza w obecnej sytuacji...
Ostatnia instancja najbardziej winna.
|
Grałem z Buchalikiem w liceum - czasy RKP i ROW Rybnik. Koleś miły ale piłkarsko całkowicie przeciętny. Dziwiłem sie kiedy trenerzy forowali Go po klubach z Wodzisławia czy Chorzowa. Jak poszedł do Lechii to przecierałem oczy, kiedy zawitał u Nas zapłakałem. Serio, w Rybniku było paru innych gości, którzy byli poziom wyżej. Dla mnie powinien być na ławie.