Wyświetl pojedynczy post
Levis88
Senior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 07.03.2015, 21:59
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Jasne... chcecie zmieniać bramkarza w obecnej sytuacji...

Ostatnia instancja najbardziej winna.
Grałem z Buchalikiem w liceum - czasy RKP i ROW Rybnik. Koleś miły ale piłkarsko całkowicie przeciętny. Dziwiłem sie kiedy trenerzy forowali Go po klubach z Wodzisławia czy Chorzowa. Jak poszedł do Lechii to przecierałem oczy, kiedy zawitał u Nas zapłakałem. Serio, w Rybniku było paru innych gości, którzy byli poziom wyżej. Dla mnie powinien być na ławie.
Ostatnio edytowane przez Levis88 : 07.03.2015 o godz. 22:05.
Odpowiedz cytując