Kurz napisał(a):

Jović był dzisiaj jednam z najsłabszych zawodników w naszej drużynie, mam nadzieję, że to kwestia aklimatyzacji, a nie kolejne "wzmocnienie" za 5 zł .
Boguski jest waleczny, ale w klubie, gdzie kibice i działacze mają takie aspiracje, trzeba umieć grać w piłkę.
|
jak się z prawego obrońcy chce zrobić na siłę prawego pomocnika to trudno żeby były fajerwerki