|
Gramy nieźle ale mamy pecha, w Naszą bramkę wpada wszystko. Buchalik powinien odpocząć jak i Uryga, który jest najsłabszym DP w ekstraklasie. Mam wrażenie, że koleś w ogóle nie wierzy w swoje umiejętności(jeśli je posiada) 99% podań na alibi i do tyłu.
Damy rade!
|