Wyświetl pojedynczy post
Levis88
Senior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 07.03.2015, 20:46
Gramy nieźle ale mamy pecha, w Naszą bramkę wpada wszystko. Buchalik powinien odpocząć jak i Uryga, który jest najsłabszym DP w ekstraklasie. Mam wrażenie, że koleś w ogóle nie wierzy w swoje umiejętności(jeśli je posiada) 99% podań na alibi i do tyłu.
Damy rade!
Odpowiedz cytując