Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3029
Stary 07.03.2015, 20:36
shaggy napisał(a):Wyświetl post
Jeśli już się mamy żegnać ze Smudą (a zapewne to kwestia najbliższej przyszłości) to nie w taki sposób w jaki prezentuje kolega powyżej oraz część trybun na dzisiejszym meczu niewybrednymi przyśpiewkami.

Smuda jest/był jaki jest/był ale chyba jednak nie zasługuje żeby żegnać go w tak ordynarny sposób. Klasowym zachowaniem byłaby zimna wstrzemięźliwość i klasyczne "dziękujemy" wyrażone w bardziej cywilizowanej formie...
Mogłeś podejść pod gniazdo i zwrócić uwagę.

A, przepraszam. Byłeś pewnie zajęty gonieniem "7egłej" po osiedlu.
Odpowiedz cytując