Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3024
Stary 07.03.2015, 20:25
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Auf Wiedersehen trenerski prymitywie.
Jeśli już się mamy żegnać ze Smudą (a zapewne to kwestia najbliższej przyszłości) to nie w taki sposób w jaki prezentuje kolega powyżej oraz część trybun na dzisiejszym meczu niewybrednymi przyśpiewkami.

Smuda jest/był jaki jest/był ale chyba jednak nie zasługuje żeby żegnać go w tak ordynarny sposób. Klasowym zachowaniem byłaby zimna wstrzemięźliwość i klasyczne "dziękujemy" wyrażone w bardziej cywilizowanej formie...
Odpowiedz cytując