Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.03.2015, 19:51
FraMat napisał(a):Wyświetl post
A można było go w ogóle nie zatrudniać.

Popatrzcie... do kiepsko grającej zbieraniny piłkarzy przychodzi ktoś, kto ma jako takie papiery na trenera (Rumak) i z tego robi się drużyna, która organizacją gry bije ekipę Smudy na głowę.

Kiereś, który ma papiery takie sobie na trenera, potrafi ustawić tak Bełchatów, że Smuda może się wypchać.

Każdy trener, który cokolwiek robi w ekstraklasie przewyższa Smudę o lata świetlne.

SZKODNIK
Wisła jest w tym samym punkcie od 4 lat. Zmieniają się trenerzy, ale takie teksty, jak twój powyżej, nie. Pora chyba wyciągnąć jakiś inny wniosek poza: to wina trenera.
Odpowiedz cytując