Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3017
Stary 07.03.2015, 19:35
Dobrze ktoś napisał po Belchatowie, że ostatnie czego potrzebujemy to karuzela z trenerami. Nigdy nie doprowadziło to do niczego dobrego wiec radzę dać sobie na wstrzymanie. Dopóki nie ma jakiegoś bezpośredniego zagrożenia spadkiem nie ma co panikować. Jednak za tego trenera w przeciwieństwie do Kulawika potrafiliśmy dobrze grać w piłkę. Ta liga jest dziwna. Nikt nie ma stabilne formy, wszyscy graja seriami, za parę kolejek może się wszystko odwrócić.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując