|
Dobrze ktoś napisał po Belchatowie, że ostatnie czego potrzebujemy to karuzela z trenerami. Nigdy nie doprowadziło to do niczego dobrego wiec radzę dać sobie na wstrzymanie. Dopóki nie ma jakiegoś bezpośredniego zagrożenia spadkiem nie ma co panikować. Jednak za tego trenera w przeciwieństwie do Kulawika potrafiliśmy dobrze grać w piłkę. Ta liga jest dziwna. Nikt nie ma stabilne formy, wszyscy graja seriami, za parę kolejek może się wszystko odwrócić.
|