Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.03.2015, 19:18
A można było go w ogóle nie zatrudniać.

Popatrzcie... do kiepsko grającej zbieraniny piłkarzy przychodzi ktoś, kto ma jako takie papiery na trenera (Rumak) i z tego robi się drużyna, która organizacją gry bije ekipę Smudy na głowę.

Kiereś, który ma papiery takie sobie na trenera, potrafi ustawić tak Bełchatów, że Smuda może się wypchać.

Każdy trener, który cokolwiek robi w ekstraklasie przewyższa Smudę o lata świetlne.

SZKODNIK
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując