|
Każdy inny trener już dawno wyleciałby na zbity pysk. Smuda musi mieć jakiegoś haka na Cupiała, bo tu nawet stara znajomość i wspólne picie wódy nie tłumaczą trzymania na stanowisku tego człowieka.
Po dzisiejszym meczu podtrzymuję moją teorię, że Smuda to już nie tylko fatalny trener, ale po prostu stary, gasnący człowiek, który powinien przebadać się pod kątem wczesnego stadium Alzheimera.
|