Wyświetl pojedynczy post
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 07.03.2015, 17:28
cały czas broniłem Smudy, az do tego momentu. juz nie mam sił. zjechani nasi sa ze nie ma nawet sił rękawamik oddychac. dramat. mam nadzieje ze w poniedziałek rano usłysze z radia "Franciszek Smuda nie jste juz trenerem Wisly Kraków"
Odpowiedz cytując