Temat
:
[23 kolejka] WISŁA Kraków - Zawisza Bydgoszcz, 7 marca, 15:30.
Wyświetl pojedynczy post
daniello1987
Senior Member
Od: 05.2006
Offline
#
60
07.03.2015, 17:28
cały czas broniłem Smudy, az do tego momentu. juz nie mam sił. zjechani nasi sa ze nie ma nawet sił rękawamik oddychac. dramat. mam nadzieje ze w poniedziałek rano usłysze z radia "Franciszek Smuda nie jste juz trenerem Wisly Kraków"
daniello1987
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do daniello1987
Znajdź inne posty napisane przez daniello1987