Temat
:
[23 kolejka] WISŁA Kraków - Zawisza Bydgoszcz, 7 marca, 15:30.
Wyświetl pojedynczy post
fansorina
Senior Member
Od: 06.2013
Offline
#
59
07.03.2015, 17:26
Gratulacje dla Zawiszy, trzeba brać jak inni dają.
Dać walkowera Legii i niech przygotowują się do Derbów Krakowa pod okiem NOWEGO TRENERA(pal licho kto nim będzie bo nikt nie jest taki ograniczony jak obecny).
fansorina
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fansorina
Znajdź inne posty napisane przez fansorina