Wyświetl pojedynczy post
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 07.03.2015, 17:26
Gratulacje dla Zawiszy, trzeba brać jak inni dają.

Dać walkowera Legii i niech przygotowują się do Derbów Krakowa pod okiem NOWEGO TRENERA(pal licho kto nim będzie bo nikt nie jest taki ograniczony jak obecny).
Odpowiedz cytując