Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 07.03.2015, 17:24
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Smuda wy...........jazd z Wisły!
Akurat to nie wina Smudy że kopacze nawet z metra nie potrafia trafić do bramki...
Co nie zmienia postaci rzeczy że czas wielkiej Smu(d)y w Wiśle bezpowrotnie mija...
Odpowiedz cytując