Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31094
Stary 07.03.2015, 16:33
Smuga napisał(a):Wyświetl post
Zarówno Dominika „Kaczora” Kaczmarka, jak i Kazimierza Kaczora nigdy jakoś specjalnie nie ceniłem, więc pudło Sołtysie. Wielbię, to tylko Boga, bo jestem katolikiem. Aparatczyk na tym forum? A któż, to taki? Mi jest znany tylko jeden, ale palcem wskazywać nie chcę, bo wszyscy doskonale wiedzą o kogo chodzi.
Dobrze wiesz o jakie Kaczory i Donaldy tutaj chodzi, a z tego co pamiętam odkąd pojawiłeś się w tamtym roku znienacka w politycznym to byłeś dobrze poinformowany, więc w aparatczykach też powinieneś się całkiem nieźle odnajdywać. Ja niestety, albo stety nigdy nie należałem do żadnej partii, więc temat partyjniactwa jest mi zupełnie obcy

Zrobiłeś wtopę, gdyż zamiast przyznać od razu, że jakiś poseł z PiS wymyślił sobie irracjonalny i chory sposób na opodatkowanie uznawanej przez niego tzw. "szarej strefy" to zacząłeś kluczyć na temat, a to Korwina, a to IV RP i nie potrzebnie w to brniesz.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 07.03.2015 o godz. 16:42.