Dobrze wiesz o jakie Kaczory i Donaldy tutaj chodzi, a z tego co pamiętam odkąd pojawiłeś się w tamtym roku znienacka w politycznym to byłeś dobrze poinformowany, więc w aparatczykach też powinieneś się całkiem nieźle odnajdywać. Ja niestety, albo stety nigdy nie należałem do żadnej partii, więc temat partyjniactwa jest mi zupełnie obcy
Zrobiłeś wtopę, gdyż zamiast przyznać od razu, że jakiś poseł z PiS wymyślił sobie irracjonalny i chory sposób na opodatkowanie uznawanej przez niego tzw. "szarej strefy" to zacząłeś kluczyć na temat, a to Korwina, a to IV RP i nie potrzebnie w to brniesz.