Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31092
Stary 07.03.2015, 14:08
palikot napisał(a):Wyświetl post
potem próbujesz udowodnić sprzeczność, że IV RP jest fajna która zakłada właśnie takie podnoszenie podatków, a potem zarzucasz Korwinowi sprzeczność której z logicznego punktu widzenia i tak w tym zdaniu zacytowanym nie ma ;(
Tylko, po co stosować klasyczne „pars pro toto”? Co ma wspólnego interpelacja jakiegoś drugoligowego posła do idei IV RP? Zresztą IV RP, to nie tylko domena PiS. Hasło, to pojawiało się w ustach niektórych polityków już w latach 90.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!