palikot napisał(a):

|
potem próbujesz udowodnić sprzeczność, że IV RP jest fajna która zakłada właśnie takie podnoszenie podatków, a potem zarzucasz Korwinowi sprzeczność której z logicznego punktu widzenia i tak w tym zdaniu zacytowanym nie ma ;(
|
Tylko, po co stosować klasyczne „pars pro toto”? Co ma wspólnego interpelacja jakiegoś drugoligowego posła do idei IV RP? Zresztą IV RP, to nie tylko domena PiS. Hasło, to pojawiało się w ustach niektórych polityków już w latach 90.
