Zarówno Dominika „Kaczora” Kaczmarka, jak i Kazimierza Kaczora nigdy jakoś specjalnie nie ceniłem, więc pudło Sołtysie.

Wielbię, to tylko Boga, bo jestem katolikiem.

Aparatczyk na tym forum? A któż, to taki? Mi jest znany tylko jeden, ale palcem wskazywać nie chcę, bo wszyscy doskonale wiedzą o kogo chodzi.
