Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31089
Stary 07.03.2015, 13:24
Trochę z Nowogrodzką masz wspólnego, bo wielbisz kaczorów niczym jeden z aparatyczków, a także kilku trolli na tym forum

PS. Co jest niby na Pięknej, bo nie licząc mieszkania mojej byłej to nie mam tam żadnych zajomości