Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31087
Stary 07.03.2015, 13:09
Nie wiem co to Wy, albo ZSL-owcy, gdyż ja na Jarubasa nie miałem nigdy zamiaru głosować, więc znowu masz jakieś złe namiary z centrali na Nowogrodzkiej