|
Pomysł kompletnie idiotyczny, ale, czy to daje Korwinowi prawo dezawuować ideę IV RP? Jego wpisy w sumie mnie nie dziwią. Mojemu sercu bliższa jest IV RP niż III RP, którą zakładali nieżyjący już generał nazywany przez Korwina „ciapowatym wrażliwcem” oraz pewien Pan wydający czasopismo o bardzo krzykliwej nazwie, który polecał „dawać Janusza na antenę, ile wlezie” .
Ostatnio edytowane przez Smuga : 07.03.2015 o godz. 12:21.
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
|