Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31077
Stary 07.03.2015, 11:59
JKM całkiem trafnie o pomyśle pewnego idioty z waszej ulubionej partii z tzw. "realnej zmiany",
Z cyklu czemu nie zagłosuje nigdy na koalicję establishmentową:

Cytat:
Jeśli PiS wygra wybory, IV Rzeczpospolita będzie bogatym państwem. WCz.Zbigniew Chmielowiec (PiS, Kolbuszowa) złożył interpelację do Ministra Finansów - domagając się opodatkowania Bla-Bla-Caru i współ-dzielenia mieszkań. http://wyborcza.biz/…/1,100896,17515...BlaBlaC…
Istotnie: każdy jadący "na łebka" podróżując autobusem i pociągiem wzbogaciłby Skarb Państwa, mający przecież % od zysków z biletów... Na współ-dzieleniu zaś mieszkań tracą hotele, zanoszące przecież podatek od zysku Naszemu Kochanemu Wspólnemu Skarbowi.
Gdyby mogli Państwo wysłać do WCzc.Posła PiSu
[email protected]
swoje uwagi o Jego ciekawym pomyśle - podsuwając Mu jednocześnie inne interesujące idee. na przykład:
Wspólna jazda windą - to mniejsze z'użycie prądu - a w prądzie 70% to podatek akcyzowy. Osoba dosiadająca się do windy powinna dopłacić Skarbowi Państwa różnicę jako "utracone korzyści".
Udział we Mszy Św. Gdyby, zamiast do kościoła, człowiek poszedł do supermarketu po zakupy, to sklep by zarobił i uiścił od tego podatek. Wierni powinni pokryć stratę. Uwaga: udział we mszach odprawianych poza godzinami otwarcia sklepów nie powinien być opodatkowany!
Własne pomysły mile widziane. Będę zachwycony, jeśli Państwo zamieszczą je też tu w komentarzu. Przyczynimy się w ten sposób do zwiększenia się dochodów Skarbu Państwa.
Niech żyje PiS! Niech żyje IV Rzeczpospolita!
A to Pan Poseł we Własnej Osobie na trybunie Najjaśniejszego Sejmu:
Teraz jeszcze podatek dla łysych bo oszczędzają na szamponie,
Ostatnio edytowane przez palikot : 07.03.2015 o godz. 12:10.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰