staszek2309 napisał(a):

|
Większość zbiera siły, żeby to udowodnić za dwa tygodnie. Jak będą derby. Na Zawiszy niestety się to nie uda.
|
Ale co to znaczy zbierac sily
....a jest mecz Twojej druzyny to idziesz na niego i już...
Patologia jakas porosla w tym miescie...