Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 06.03.2015, 14:37
universe napisał(a):Wyświetl post
To sprostowanie na Interii uważam akurat za dobre posunięcie. Trochę ciszy i spokoju teraz potrzebujemy
Oczywiście, że to dobry ruch ze strony Smudy. Sądzę jednak, że pośrednio wymuszony przez górę. Do tej pory Franio mógł pleść różne rzeczy i w klubie traktowano to jako swoisty jego urok. Te czasy się skończyły jak widać. I dobrze, markę klubu buduje się też poprzez umiejętną politykę medialną.
Odpowiedz cytując