|
Moim zdaniem to jest kluczowy mecz tej wiosny. Przed nami już za chwilę dwa ważne (właściwie najważniejsze w najbliższych miesiącach) mecze z Legią i Cracovią, więc to jest idealne spotkanie, żeby nabrać pewności siebie i wrócić na właściwe tory. Ostatni dzwonek przed naszymi piłkarzami... Obyśmy widzieli nie tylko progres w grze, ale też stwarzanie i przede wszystkim wykorzystywanie sytuacji.
|