Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 06.03.2015, 13:03
Moim zdaniem to jest kluczowy mecz tej wiosny. Przed nami już za chwilę dwa ważne (właściwie najważniejsze w najbliższych miesiącach) mecze z Legią i Cracovią, więc to jest idealne spotkanie, żeby nabrać pewności siebie i wrócić na właściwe tory. Ostatni dzwonek przed naszymi piłkarzami... Obyśmy widzieli nie tylko progres w grze, ale też stwarzanie i przede wszystkim wykorzystywanie sytuacji.
Odpowiedz cytując