|
Dziś kończy się druga tura sprzedaży szalików, szału delikatnie mówiąc nie ma... 2503 zł w puli. Razem z pierwszą turą brakuje kilku złotych do 8 tysięcy. A teraz niech się każdy zastanowi po ile leciały by szaliki Legii w podobnej inicjatywie. To również pokazuje gdzie jesteśmy jako klub i jako kibice. Warto też spojrzeć na jutrzejszą frekwencję na młynie. Sprzedaż wygląda dalej jakby protest trwał. Ale "Jabać Cracovie" będzie komplet C.
|