Kurz napisał(a):

Który? Jest kilka o Smudzie .
|
Jak to pisałem był tylko ten, w którym mówi, że nie będzie robił zmian, bo słaba forma piłkarzom musi sama przejść, a sadzanie ich na ławce może doprowadzić do pogorszenia ich sytuacji. To jest motywacja i dbanie o dobro drużyny!
Jak po cudownym Euro 2012 - Franek by niczego nie zmienił i znowu 2 razy przegrał i raz zremisował.
Kurz napisał(a):

|
(...) Smuda nie powinien udzielać wywiadów, bo nie potrafi sklecić po Polsku kilku sensownie brzmiących zdań. Poczynił wprawdzie postępy od czasów Widzewa, ale nadal ktoś powinien czytać, poprawiać i autoryzować jego wypowiedzi.
|
Niestety, Franek i jego prostactwo są sprzedawane w komplecie.
Ło Jezu i jeszcze to:
Cytat:
|
- To był żart - skwitował Smuda. - Obojętnie kto to napisał, to w piłce jest masę takich żartów. Od groma! Jak gazeta się chce sprzedać, czy Interia, to trzeba czasami takim kitem śmiesznym pojechać - tłumaczył się opiekun wiślaków.
|
http://www.wislaportal.pl/28547,Fran..._byl_zart.html
Żeby on tak dbał o przygotowanie mentalne i taktyczne piłkarzy Wisły jak dba o "sprzedaż Interii", to byśmy mieli lidera!