Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2997
Stary 06.03.2015, 11:47
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Który? Jest kilka o Smudzie .
Jak to pisałem był tylko ten, w którym mówi, że nie będzie robił zmian, bo słaba forma piłkarzom musi sama przejść, a sadzanie ich na ławce może doprowadzić do pogorszenia ich sytuacji. To jest motywacja i dbanie o dobro drużyny!

Jak po cudownym Euro 2012 - Franek by niczego nie zmienił i znowu 2 razy przegrał i raz zremisował.

Kurz napisał(a):Wyświetl post
(...) Smuda nie powinien udzielać wywiadów, bo nie potrafi sklecić po Polsku kilku sensownie brzmiących zdań. Poczynił wprawdzie postępy od czasów Widzewa, ale nadal ktoś powinien czytać, poprawiać i autoryzować jego wypowiedzi.
Niestety, Franek i jego prostactwo są sprzedawane w komplecie.

Ło Jezu i jeszcze to:

Cytat:
- To był żart - skwitował Smuda. - Obojętnie kto to napisał, to w piłce jest masę takich żartów. Od groma! Jak gazeta się chce sprzedać, czy Interia, to trzeba czasami takim kitem śmiesznym pojechać - tłumaczył się opiekun wiślaków.
http://www.wislaportal.pl/28547,Fran..._byl_zart.html



Żeby on tak dbał o przygotowanie mentalne i taktyczne piłkarzy Wisły jak dba o "sprzedaż Interii", to byśmy mieli lidera!
Ostatnio edytowane przez wściekłe pięści węża : 06.03.2015 o godz. 11:53.
Odpowiedz cytując