|
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu
Offline
|
#2990

06.03.2015, 10:32
|
wściekłe pięści węża napisał(a): 
Niech za moją odpowiedź na post Kurza posłuży wywiad wrzucony właśnie na główną. 
Nie zazdroszczę. Niektórzy starają się bronić Franka jak mogą a on jakby im na złość udziela kolejnego wywiadu, w którym pogrąża się jeszcze bardziej. A przecież po ostatnim wywiadzie wydawałoby się, że gorzej być nie może. Cóż, można się tylko z tego śmiać.
|
Gdzie sie tam pogrąża ?
|
|