Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.03.2015, 10:26
Niech za moją odpowiedź na post Kurza posłuży wywiad wrzucony właśnie na główną.

Nie zazdroszczę. Niektórzy starają się bronić Franka jak mogą a on jakby im na złość udziela kolejnego wywiadu, w którym pogrąża się jeszcze bardziej. A przecież po ostatnim wywiadzie wydawałoby się, że gorzej być nie może. Cóż, można się tylko z tego śmiać.
Odpowiedz cytując