Gwiaździsty napisał(a):

|
Tylko o jakie kresy chodzi ? Bo są kresy.pl podobno gietychowska agitka i kresy24.pl. Z tych dwóch to te z cyferką 24 da się czytać, a te giertychowskie to wali od nich sowieckimi onucami.
|
piszę o kresach.pl - nie wiem gdzie tam widzisz agitkę sowiecką- owszem antybaderowska jest ale wolę ją niż propagande probanderowską wyborczej, gazety polskiej i ich portali czy tvn-u.
O akcjach na ukr. z diaczenką czy oddziałach odwołujących się do dirlewangera raczej nie dowiesz się z innych mediów