Wyświetl pojedynczy post
mistico
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22143
Stary 06.03.2015, 07:46
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
Ja nigdy nie słyszałem żeby jakikolwiek klub w ekstraklasie karał zawodników za słabe występy, nie mówiąc już o Wiśle. Jeżeli się mylę to niech mnie ktoś poprawi.
A Osuch w Zawiszy w tym sezonie nie dawał czasem kar finansowych?
Odpowiedz cytując