Temat
:
Wisła Kraków vs pzpn
Wyświetl pojedynczy post
maro olTSkul
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: VI / V
Offline
#
137
05.03.2015, 21:55
wiesz co , 12345 q , ten MP wcale nie jest taki pewny , grają słabo , nie mają nawet pół zawodnika który zrobiłby różnice ,był taki ,ale gra teraz w II lidze chinskiej,
HEJ ŚLĄSK !
Ostatnio edytowane przez maro olTSkul : 05.03.2015 o godz. 21:59.
TYLKO WISŁA TS
maro olTSkul
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maro olTSkul
Znajdź inne posty napisane przez maro olTSkul