Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 05.03.2015, 21:30
Kierunkowy, weź wyjdź właśnie wasz półfinał Pucharu Polski sędziuje szmata z mazowieckiego i chyba zapomniał czerwonej kartki pokazać kopaczowi z waszej drużynki

To nie są żadne spiski. To jest śmianie się kibicom z całej Polski prosto w twarz. W tym kraju wszystko gwizdane jest pod jedną drużynę. Tylko wy tego nie widzicie, dziwne

edit: właśnie furman powinien dostać drugą żółtą...
Ostatnio edytowane przez Kamson : 05.03.2015 o godz. 21:37.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując