Kierunkowy, weź wyjdź

właśnie wasz półfinał Pucharu Polski sędziuje szmata z mazowieckiego i chyba zapomniał czerwonej kartki pokazać kopaczowi z waszej drużynki
To nie są żadne spiski. To jest śmianie się kibicom z całej Polski prosto w twarz. W tym kraju wszystko gwizdane jest pod jedną drużynę. Tylko wy tego nie widzicie, dziwne
edit: właśnie furman powinien dostać drugą żółtą...
