Temat
:
Sporty zimowe - narciarstwo, biegi, hokej.
Wyświetl pojedynczy post
Coubertin
Junior Member
Od: 03.2010
Offline
#
102
05.03.2015, 20:53
Hokej z wczoraj...
Ładna przyśpiewka z lodowiska Podhala
"Zawsze i wszędzie Cracovia je***a będzie"
http://youtu.be/gXe-j0N92Dg?t=1h19m43s
PS. Widziałem kilku kibiców z szalikami Wisły.
Coubertin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Coubertin
Znajdź inne posty napisane przez Coubertin