Wyświetl pojedynczy post
Coubertin
Junior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 05.03.2015, 20:53
Hokej z wczoraj...
Ładna przyśpiewka z lodowiska Podhala
"Zawsze i wszędzie Cracovia je***a będzie"

http://youtu.be/gXe-j0N92Dg?t=1h19m43s

PS. Widziałem kilku kibiców z szalikami Wisły.
Odpowiedz cytując