Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22142
Stary 05.03.2015, 19:48
Pytanie, czy taka kara jest w ogóle zgodna z prawem. Przecież w kontrakcie żaden zawodnik nie zobowiązuje się, że będzie grał na określonym poziomie czy że osiągnie razem z klubem takie i takie miejsce. Karać można, jeśli się obijasz na treningach na ten przykład, bo wtedy lekceważysz obowiązki, ale jeśli ci po prostu nie wychodzi, bo jesteś słaby/są lepsi, to... No widziały gały co brały
Odpowiedz cytując