Pytanie, czy taka kara jest w ogóle zgodna z prawem. Przecież w kontrakcie żaden zawodnik nie zobowiązuje się, że będzie grał na określonym poziomie czy że osiągnie razem z klubem takie i takie miejsce. Karać można, jeśli się obijasz na treningach na ten przykład, bo wtedy lekceważysz obowiązki, ale jeśli ci po prostu nie wychodzi, bo jesteś słaby/są lepsi, to... No widziały gały co brały
