Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22141
Stary 05.03.2015, 19:45
Ja nigdy nie słyszałem żeby jakikolwiek klub w ekstraklasie karał zawodników za słabe występy, nie mówiąc już o Wiśle. Jeżeli się mylę to niech mnie ktoś poprawi.
Odpowiedz cytując