Wyświetl pojedynczy post
wierny
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Krk_eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9158
Stary 05.03.2015, 19:37
Coca cola weszła w oba kluby na takiej samej zasadzie (coca cola w cateringu). Do tego będą różne akcje promocyjne, typu wygraj bilet lub spotkanie z piłkarzem. Więc nic specjalnego bo to żaden sponsor. Nawet skyboxa coca cola nie będzie u nas mieć.
Odpowiedz cytując