Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31061
Stary 05.03.2015, 18:33
palikot napisał "A czy Miller który ściskał dłoń z J. Kaczyńskim jest bardziej propolski czy prorosyjski?

napiszesz jakie było tło "ściskania" ? , dobrze wiesz że Kaczyński nigdy nie będzie współpracował z komuchami, w tym przypadku "ściskania" nawet czerwony zmyłer zachował się godnie w odróżnieniu od urbanoplatfusów i reszty ferajny

IncognitoTSW "Masz racje, od 25 lat rządy w Polsce są bardziej prorosyjskie (choćby ceny gazu...) i proniemieckie, że trzeba mieć naprawdę wielką wiarę albo być wpasowanym w obecne układy, żeby głosować antypolskich polityków."

bardzo proszę o umiejscowienie w tym stwierdzeniu polityków PIS, dzięki
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 05.03.2015 o godz. 18:36.