palikot napisał "A czy Miller który ściskał dłoń z J. Kaczyńskim jest bardziej propolski czy prorosyjski?
napiszesz jakie było tło "ściskania" ? , dobrze wiesz że Kaczyński nigdy nie będzie współpracował z komuchami, w tym przypadku "ściskania" nawet czerwony zmyłer zachował się godnie w odróżnieniu od urbanoplatfusów i reszty ferajny
IncognitoTSW "Masz racje, od 25 lat rządy w Polsce są bardziej prorosyjskie (choćby ceny gazu...) i proniemieckie, że trzeba mieć naprawdę wielką wiarę albo być wpasowanym w obecne układy, żeby głosować antypolskich polityków."
bardzo proszę o umiejscowienie w tym stwierdzeniu polityków PIS, dzięki