Gwiaździsty napisał(a):

|
Dlatego ja na nich nie głosuję, tylko pomyliłeś się w liczeniu. Od 25 trzeba odjąc te 2 lata, kiedy rządził propolski PiS i jeszcze wcześniej rząd Jana Olszewskiego. Trzeba teraz odwrócić proporcje i uważać na polityków skrajnych, oszołomionych, którzy np. wychwalają Putina nazywajac tego zbrodniarza ...Jego Ekscelencją, lub politykę Rosji i biegają podczas sowiecko-rosyjskich świąt do ambasady rosyjskiej. Życie uczy, że nie robią tego z czystej sympatii. Zresztą Rosja w Europie finansuje różne narodowe partie (typu wegierski Jobbik, czy francuski Front Nardowy) i nie robi to za darmo. Dlatego takich trzeba trzymać jak najdalej od rządów w Polsce.
|
a uchwała lustracyjna była bardziej propolska czy antypolska?

A czy Miller który ściskał dłoń z J. Kaczyńskim jest bardziej propolski czy prorosyjski?
Żeby rozwiać ostatnie wątpliwości. Nie ma znaczenia czy demokracja czy totalitaryzm. Metody grabieżno-stalinowskie nawet dzisiaj. A wy myślicie, że można coś zmienić. Zmieńcie
http://prawo.money.pl/aktualnosci/wi...0,1728111.html