Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31060
Stary 05.03.2015, 18:25
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Dlatego ja na nich nie głosuję, tylko pomyliłeś się w liczeniu. Od 25 trzeba odjąc te 2 lata, kiedy rządził propolski PiS i jeszcze wcześniej rząd Jana Olszewskiego. Trzeba teraz odwrócić proporcje i uważać na polityków skrajnych, oszołomionych, którzy np. wychwalają Putina nazywajac tego zbrodniarza ...Jego Ekscelencją, lub politykę Rosji i biegają podczas sowiecko-rosyjskich świąt do ambasady rosyjskiej. Życie uczy, że nie robią tego z czystej sympatii. Zresztą Rosja w Europie finansuje różne narodowe partie (typu wegierski Jobbik, czy francuski Front Nardowy) i nie robi to za darmo. Dlatego takich trzeba trzymać jak najdalej od rządów w Polsce.
a uchwała lustracyjna była bardziej propolska czy antypolska?
A czy Miller który ściskał dłoń z J. Kaczyńskim jest bardziej propolski czy prorosyjski?




Żeby rozwiać ostatnie wątpliwości. Nie ma znaczenia czy demokracja czy totalitaryzm. Metody grabieżno-stalinowskie nawet dzisiaj. A wy myślicie, że można coś zmienić. Zmieńcie
http://prawo.money.pl/aktualnosci/wi...0,1728111.html
Ostatnio edytowane przez palikot : 05.03.2015 o godz. 18:27.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰