IncognitoTSW napisał(a):

|
Masz racje, od 25 lat rządy w Polsce są bardziej prorosyjskie (choćby ceny gazu...) i proniemieckie, że trzeba mieć naprawdę wielką wiarę albo być wpasowanym w obecne układy, żeby głosować antypolskich polityków.
|
Dlatego ja na nich nie głosuję, tylko pomyliłeś się w liczeniu. Od 25 trzeba odjąc te 2 lata, kiedy rządził propolski PiS i jeszcze wcześniej rząd Jana Olszewskiego. Trzeba teraz odwrócić proporcje i uważać na polityków skrajnych, oszołomionych, którzy np. wychwalają Putina nazywajac tego zbrodniarza ...Jego Ekscelencją, lub politykę Rosji i biegają podczas sowiecko-rosyjskich świąt do ambasady rosyjskiej. Życie uczy, że nie robią tego z czystej sympatii. Zresztą Rosja w Europie finansuje różne narodowe partie (typu wegierski Jobbik, czy francuski Front Nardowy) i nie robi to za darmo. Dlatego takich trzeba trzymać jak najdalej od rządów w Polsce.