Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9157
Stary 05.03.2015, 17:47
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Tylko nie wiadomo czy Coca-Cola rzeczywiście weszła do żydów na tych samych zasadach jak do Wisły...
Dowiedziałem się od osoby pracującej w strukturach Coca-Coli, że planowana jest wspólna akcja marketingowa dla sąsiadki, jak i dla Nas. Będzie można wygrać bilety.
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując