domin_czyzyny napisał(a):

|
Tylko nie wiadomo czy Coca-Cola rzeczywiście weszła do żydów na tych samych zasadach jak do Wisły...
|
Dowiedziałem się od osoby pracującej w strukturach Coca-Coli, że planowana jest wspólna akcja marketingowa dla sąsiadki, jak i dla Nas. Będzie można wygrać bilety.