Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31057
Stary 05.03.2015, 16:54
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, ze pijesz np. do sytuacji w Polsce ? No to porównanie jak kulą w płot.
Gdyby Wielka Brytania leżała między Niemcami i Rosją a tunel wychodził w stronę jednego z tych krajów np. Rosji to nie doszło by do takiej transakcji. Zresztą wystarczy zobaczyć wypowiedx Camerona na temat sprzedazy niemieckiej firmy DEA rosyjskiemu oligarchowi, która posiada złoża blisko granic GB. I okazuje się, ze pomimo praw własności GB nie zamierza udostępnić tej firmie tych działek. Jaja, nie? Nie wiem jak to zrobią ale oficjalnie zapowiedział premier GB, ze nie udostepnią właścicielowi. Mamy Pana działki, i co nam pan zrobi ? Potrafią dbac o swoje bezpieczeństwo i interesy ?
Rzecz nie do pomyślenia w Polsce. Gdzie robi się fajeczkę Niemcom i Rosjanom na dzień dobry !
Masz racje, od 25 lat rządy w Polsce są bardziej prorosyjskie (choćby ceny gazu...) i proniemieckie, że trzeba mieć naprawdę wielką wiarę albo być wpasowanym w obecne układy, żeby głosować antypolskich polityków.