|
Wypowidz dyzmy:Dostałem ostatnio dwóch zawodników. Ale jakich? Pozyskanych za pięć złotych. Wzmocnienia to jest to, co zrobiła Legia, kupując Masłowskiego za 800 tys. euro, więc się z nią nie równajmy. Jak ktoś ma jeszcze pretensje do mnie, czy do zespołu, to uważam to za skandal! (…) Od kilku lat wiedzieliśmy, że umiejętności tych chłopaków są takie, a nie inne. Teraz próbujemy ugrać z nimi jak najwięcej. Nie wolno nam przeszkadzać, trzeba tylko budować i motywować.
Trzeba budować i motywować, najlepiej słowami, że są warci 5 złotych i nic nie potrafią. Nie rozumiem o co temu gościowi chodzi. Nie ma takich idi*tów na świecie, którzy az tak potrafią sobie zaprzeczać.
Jak nie lubie weszlo.com tak ten artykuł jest w 100% prawdziwy.
Dopoki nie zmienimy trenera, będzie bardzooo ciężko.
|