Temat
:
Wisła Kraków vs pzpn
Wyświetl pojedynczy post
TS&ZKS
Senior Member
Od: 10.2014
Offline
#
131
05.03.2015, 14:39
Nie no ja bym go zawiesił do końca sezonu. Przecież mógł go zabić. A tak wogole to farszafka nie ma swojego forum tylko tu musisz wylewac swoje zale?
TS&ZKS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TS&ZKS
Znajdź inne posty napisane przez TS&ZKS